ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

Попередження насильства по відношенню до дітей, жінок є важливим питанням сьогодення. Служба у справах дітей реагує на кожну заяву щодо порушення прав дітей, в особливому порядку на заяви батьків або громадян щодо попередження здійснення домашнього насильства над дітьми або жінками в родині. Протягом минулого тижня надійшло 2 повідомлення про те, що діти були свідками насильства в сім’ї. Спеціалісти Служби у справах дітей разом з спеціалістами комунального закладу «Гайворонський міський центр соціальних служб» та працівниками поліції відвідали такі родини, провели відповідну роботу.

Одна з проблем при виявленні фактів домашнього насильства - страх жертви повідомити про вчинення насильницьких дій відносно неї, особливо, якщо це дитина. Однак саме звернення по допомогу допоможе припинити насильство та врятувати життя.

У випадку домашнього насильства телефонуйте:

??в поліцію - 102

??в Службу у справах дітей міської ради - 097 845 9609