ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА КНП "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ"

Сьогодні, 1 вересня, було представлено нового генерального директора КНП «Центральна міська лікарня». Відсьогодні строком на 5 років новим очільником лікарні призначено Олександра Скрипника.

Раніше займав посаду заступника директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА.

На представленні нового генерального директора були присутні міський голова Роман Волуйко, заступник міського голови Юлія Пошенко, депутати міської ради та працівники лікарні.

Міський голова привітав Олександра Анатолійовича з призначенням, побажав йому успіху, натхнення, терпіння та наполегливості у відповідальній справі – розвитку медичного закладу.

Роман Волуйко також висловив сподівання, що призначення керівника додасть нові сили колективу, надихне на нові здобутки та відкриє закладу нові перспективи задля того, щоб медична установа й надалі надавала населенню громади якісні медичні послуги.

Міський голова закликав всіх медиків до співпраці та об’єднання зусиль, адже від цього залежить подальша доля лікарні і здоров’я жителів громади.