НОВІ ВЕЛОСИПЕДИ СОЦІАЛЬНИМ РОБІТНИКАМ

Сьогодні, 26 серпня, відбулась важлива подія для працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гайворонської міської ради. З метою покращення якості та ефективності надання соціальних послуг мешканцям Гайворонської міської територіальної громади соціальним робітникам відділення соціальної допомоги вдома було вручено 25 новеньких велосипедів.

На сьогоднішній день даним відділенням обслуговується 352 особи похилого віку та осіб з інвалідністю, більшість з яких проживають у віддалених куточках нашої громади. Тому такий мобільний вид транспорту, як велосипед, дає можливість ефективніше використовувати робочий час, суттєво полегшує роботу, адже соціальні робітники доставляють своїм підопічним продукти харчування, господарські товари, ліки та інше.

Втілення даної концепції стало можливим завдяки сприяння голови міської ради Романа Волуйка та спонсорській допомозі депутата Гайворонської міської ради Олександра Мельника, який надав 10 велосипедів.

Поважні гості із заступником міського голови Юлією Пошенко привітали соціальних робітників із такою приємною подією та вручили транспортні засоби. Міський голова подякував соціальним працівникам під керівництвом Поліщук Наталії за їхню доброту, чуйність та співпереживання, з яким вони виконують свою роботу, турбуючись про літніх людей.