ПРОВОДЯТЬСЯ РЕЙДИ З ВИЯВЛЕННЯ ПАЛІЇВ

Днями на території громади проводилися рейди щодо виявлення порушників ст. 77-1 та ст. 152 КУпАП щодо спалювання сухої рослинності. Здебільшого суху траву палять в приватних секторах міста, де громадяни здійснюють польові роботи. Люди завжди переконані, що цим вони покращують врожайність. Це твердження – міф. Насправді такі дії несуть непоправну шкоду, як здоров’ю жителів, так і екології громади.  Не забувайте: самовільне спалювання листя та сухої трави – поза законом. Надалі рейди будуть продовжуватися з використанням дрона по всій території громади. Запрошуються небайдужі жителі громади, які бажають долучитися до даного заходу.

Як це можна зробити:

1. Зателефонувати за номером +380 97 230 72 53 та повідомити про порушення, назвавши адресу місця скоєння порушення.

2. Приєднатися до рейду та разом виявляти дані порушення.

Сподіваємось, що даними заходами ми разом збережемо здоров'я людей та екологію нашої громади.