РЕЙД СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ В СЕЛАХ ВІКНЕНО ТА ДОЛИНІВКА

12 серпня 2021 року спеціалістами служби у справах дітей Гайворонської міської ради спільно з КЗ "Гайворонський міський центр соціальних служб" було проведено рейд по селах Вікнено та Долинівка. В даних населених пунктах ситуація сімей, що перебувають на обліку залишається незмінною, та є одна сім'я, що стала на шлях виправлення.

Вони віднедавна проживають в с. Вікнено, прибули на територію громади із Дніпропетровської області, де знаходились в складних життєвих обставинах. За фінансової підтримки місцевого фермерського господарства даній сім’ї було придбано будинок із земельною ділянкою. 02 липня 2021 року мати звернулась до служби у справах дітей з проханням надання висновку про доцільність повернення їй дітей, які перебували на той час в державному закладі. Служба у справах дітей посприяла у вирішенні даного питання, внаслідок чого діти повернулися в сім’ю. В ході рейду було перевірено умови проживання даної сім’ї та надано гуманітарну допомогу у вигляді одягу та іграшок для дітей.