У Харкові навчають робити людей красивими

  • 437

Фото без опису

 

У Харкові можна безкоштовно здобути популярну медичну спеціальність

 

Пройди навчання та стань фахівцем косметологічної галузі!

 

Безробітних, які мають медичну освіту та мріють працювати в косметологічній галузі, у серпні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості професії «Косметик».

Навчання рoзпoчинається 17 серпня. Курc навчання тривaтиме 6 мicяцiв.

Слухачі курсів проходитимуть навчання у спеціалізованому кабінеті із сучасним обладнанням – косметологічним комбайном (фонофорез, лампа Уно, вакуумна чистка, вапоризатор, лампа-лупа і т.д.); вакуумно-роликовим масажером, апаратом пресотерапії, термоковдрою, апаратом для мікротокової терапії, фонофорезу, світлотерапії, апаратом RF-ліфтингу і кавітації тощо.

Умовами до направлення на навчання є:

базова вища медична освіта;

вік особи не менше 18 років;

медична довідка;

особова медична книжка.

Для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості