ГАЙВОРОНСЬКА МІСЬКА РАДА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської міської ради:

вчитель-реабілітолог;

вчитель-дефектолог.

Вимоги до кандидатів на посади вчителя-реабілітолога та вчителя-дефектолога:

громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища педагогічна (психологічна) освіта не нижче ступеня магістра, стаж роботи за фахом повинен становити три або більше років (пункт 44 Постанови Кабінету Міністрів від 12 липня 2017 року №545 (із змінами)).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмову згоду на збір та обробку персональних даних (додаток 1).

Під час проведення конкурсу кандидати складають письмовий іспит.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення за адресою: м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5,     каб. №5.

Детальна інформація за телефоном: +380968325833 (Чепельська Лариса Валеріївна).

Згода на обробку персональних даних

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду педагогічних працівників комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр" Гайворонської міської ради