ВАКЦИНА MODERNA ДОСТУПНА В ГРОМАДІ

Вакцина Moderna розроблена американським Національним інститутом алергії та інфекційних захворювань, являється так званою РНК (мРНК)-вакциною, тобто вакциною, яка несе частину генетичного коду вірусу й імунна система людини сама виробляє антигени. Такою ж є і вакцина Pfizer-BioNTech. Ефективність препарату становить 94.1%. За попередніми даними канадського дослідження, яке тривало з грудня 2020 по травень 2021 року, Moderna показала ефективність 96% у запобіганні госпіталізації та смерті від штаму “Дельта” після однієї дози. Від сьогодні ця вакцина доступна в пункті вакцинації в центрі первинної медико-санітарної допомоги Гайворонської міської ради за адресою площа Героїв Майдану, 3, з понеділка по п’ятницю з 13.00-17.00 год. доступні всі вакцини, а в суботу – з 10.00-12.00 години тільки CoronaVac.

Мобільна бригада також здійснює щеплення вакцинами CoronaVac та AstraZeneca. Для отримання імунізації не потрібно попередньо записуватися, достатньо бути на обліку у сімейного лікаря та прийти з паспортом в пункт вакцинації.

Закликаємо всіх подбати про своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!