РЕЙД СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

23 липня  2021 року спеціалістами  служби у справах дітей Гайворонської міської ради за участі представників Гайворонського відділення №1 Голованівського РВП ГУНП у Кіровоградські  області проведено  вечірній профілактичний рейд  по місцях загального відпочинку Гайворонської територіальної громади. Проводиться дана перевірка з метою виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень та дітей, які перебувають після 22:00 без нагляду дорослих. Під час проведення рейду дітей даної категорії не виявлено.

Служба у справах дітей закликає батьків відповідально виконувати свої батьківські обов'язки і пам'ятати, що знаходження дитини у нічний час на вулиці або в розважальних закладах без супроводу дорослих наражає дитину на небезпеку і може обернутися бідою для всієї родини.