ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ

Фото без описуГайворонська міська рада висловлює подяку за допомогу кожному, хто долучився до організації та проведення шостого фестивалю козацької слави «Казавчин фест»

Дякуємо усім старостинським округам Гайворонської громади, які одразу відгукнулися на участь у фестивалі та гідно представили свої округи. Особлива подяка господарю – Манзюку Сергію Миколайовичу, старості Хащуватського старостинського округу, за гостинність, організацію і проведення фестивалю.

Окрема подяка спонсорам святкового дійства, а саме: голові правління Гайворонського районного споживчого товариства Спілки споживчих товариств Кіровоградської області Горбатюк Людмилі Володимирівні, приватному підприємцю Стахову Юрію Анатолійовичу, депутату Гайворонської міської ради Мельнику Олександру Андрійовичу, приватному підприємцю Оліскевич Світлані Адольфівні, голові ФГ «Лан» Опаленку Анатолію Яковичу, директору ПСП «Перемога» Пойді Віталію Васильовичу, директору ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка» Польовому Роману Івановичу, голові ФГ «Людмила» Пустовойту Валентину Григоровичу, директору ПСП «Нива» Савчуку Сергію Миколайовичу, депутату Гайворонської міської ради Усенку Сергію Васильовичу та Казміровському Павлу Олександровичу.

Цьогорічний фестиваль козацької слави об'єднав людей в особливій радості кращих українських традицій, духовному збагаченні та розвитку національної культури. Щиро дякуємо усім гостям та жителям громади, які цього спекотного дня завітали на свято, чим засвідчили свою любов до рідної громади. Дякуємо за ваші посмішки та чудовий настрій!