СТАРТУВАЛА АНГЛОМОВНА ЗМІНА В ТАБОРІ "ЧАЙКА"

Літо - це не лише відпочинок та загартування, це час цікавих знайомств та корисного навчання. Поєднання відпочинку та вивчення англійської мови - чудова ідея! Саме цим і будуть насолоджуватися вихованці табірної зміни, які приїхали з різних куточків України до табору "Чайка". Цього літа навчати діток англійської мови будуть місцеві вчителі англійської мови та колишні вихованці англомовного табору "Big Bang" . Вихованці із м.Києва, Корсунь-Шевченківського, Кропивницького, Бершаді, Гайворона та інших міст Кіровоградської області зможуть поринути в світ подорожей,бо тематика їх навчання та відпочинку присвячена цього року вивченню культурного різноманіття країн світу. На лінійці відкриття зміни заступник міського голови Пошенко Юлія, керуюча справами виконавчого комітету Хмара Заряна та директор табору "Чайка" Лихенко Дмитро привітали від імені Гайворонської міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу всіх присутніх з початком табірної зміни, побажали вихованцям гарно відпочити, насолодитися природою Гайворонщини, познайомитися з туристичними родзинками нашого краю, отримати нові знання з англійської мови, зустріти нових друзів. Заступником міського голови Юлією Пошенко було вручено подарунки від колишніх американських викладачів вихованцям зміни. Підняття державного прапору України командирами загонів, виконання табірної пісні, промови вихованців та цікава розважальна програма - все це додало присутнім тепла, затишку та переконання в тому, що дні, проведені в "Чайці", для наших дітей будуть неповторними! Гарного всім відпочинку!