ОЗДОРОВЧА КАМПАНІЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

Варто зазначити, що на сучасному етапі важливим напрямом державної політики є збереження здоров’я дітей, відновлення їх життєвих сил шляхом організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей молодого покоління.

Організація літнього відпочинку та оздоровлення дітей є одним із пріоритетних завдань, які стоять на порядку денному  і в Гайворонській міській територіальній громаді, де наразі триває оздоровча кампанія 2021 року. Діти пільгових категорій, які проживають на території громади, мають можливість поліпшити стан здоров’я (безкоштовно) в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а саме:Фото без опису

• Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку  «Чайка»;
  • ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад «Бригантина»;
  • ТОВ «Курортне  об’єднання «Перлина Чорномор’я»;
  • ДП «УДЦ «Молода гвардія».

Станом на сьогодні, 39 дітей пільгових категорій відправлено на оздоровлення («Чайка» - 15, «Бригантина» - 18, «Перлина Чорномор’я» - 4, «Молода гвардія» - 2). Бажаємо дітям гарного відпочинку та яскравих вражень.