Ми за здоровий спосіб життя!

  • 577

15 липня бібліотекар КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» Гайворонської міської ради - Собко А.С. спільно з лікарем-наркологом  КМП «ЦМЛ» ГМР -  Мельник Л.О. завітали до дітей, які відпочивають в оздоровчому таборі «Чайка». З малечою та підлітками була проведена інформаційно-пізнавальна бесіда «Ми за здоровий спосіб життя!». 
         Учасники бесіди дізналися, що здоров’я людини – питання  досить актуальне для всіх часів і народів. Здоровий спосіб життя є важливим фактором, що сприяє підтримці фізичного і психічного добробуту, збільшенню тривалості активного життя людини. Головне, щоб сама людина захотіла залишатися здоровою, активною і незалежною. Здоров’я можна поліпшити шляхом зміни способу повсякденного життя, і зробити це, як говорить прислів’я, «ніколи не пізно».
Під час заходу діти приймали участь у групових іграх, розгадували кросворди, кожен учасник висловлював свою точку зору щодо здорового способу  життя, а також оформили інформаційний плакат-пам’ятку здоров’я.
На завершення заходу Лариса Мельник та Алла Собко побажали всім присутнім здоров’я, здійснення мрій та гарного відпочинку, діти отримали інформаційні буклети про здоровий спосіб життя.