Пропагування сімейних форм виховання

Проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у родині (усиновлення, опіка, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї). Держава забезпечує пріоритет сімейного виховання та створює умови для їх розвитку, надаючи таким сім’ям матеріальну та соціальну підтримку.

15 липня 2021 року на базі Гайворонської міської ради  відбулася зустріч із старостами ГайворонськоФото без описуї територіальної громади, мета якої проінформувати жителів Гайворонської міської ради про сімейні форми виховання. Фахівці комунального закладу «Гайворонський міський центр соціальних служб» Гайворонської міської ради та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Юлія Володимирівна Пошенко роз’яснили присутнім, які є сімейні форми виховання, обговорили порядок влаштування дітей до сімейних форм виховання, права та обов?язки прийомних батьків, опікунів, усиновителів, їх основні завдання та цілі. Також старости отримали буклети та плакати, розроблені Кіровоградським обласним центром соціальних служб та комунальним закладом «Гайворонський міський центр соціальних служб» Гайворонської міської ради на теми: «Я чекаю на тебе», «Як стати одним з тих хто робить цей свій кращим» та «Наповніть своє життя різними барвами – оберіть прийомне батьківство».