БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА В ПРОВЕДЕННІ ЗАХОДУ

9-10 липня в місті Гайвороні з метою вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України було проведено 113-й соціально-мистецький захід "Мамина весна", ініційований громадською організацією «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» під керівництвом Олександра Іськова. Гайворонська міська рада висловлює слова вдячності за надану фінансову підтримку депутату, директору ПП «ГУРЬЄВО» Пасєці Сергію Володимировичу та депутату Кіровоградської обласної ради Лісоті Андрію Андрійовичу. Виносимо подяку директору ТОВ ДЗОВ «ЧАЙКА» Лихенку Дмитру Юхимовичу та ФОП Балеско Лілії Вікторівні за надану допомогу в організації соціально-культурного проекту.