ПІДСУМКИ СВЯТКУВАННЯ ІВАНА КУПАЛА В ГРОМАДІ

  • 556

На території Гайворонської громади з 5 по 7 липня відбулося святкування Івана Купала.

 У Гайвороні, на міському пляжі, відбулося купальське дійство. Творчі працівники  Гайворонської філії комунального закладу «Центр культури і дозвілля» перевтілилися в Лісового царя, Василя, Корча, Відьмасю, Болотянку, Повітрулю, Водяного та в театралізаціі довели магічну силу кохання в  купальську ніч. За стародавнім обрядом дівчата водили хоровод, прикрашали купальське дерево, ворожили на віночках, а потім  запалювали купальське багаття. Аматорські колективи та солісти підготували святкову концертну програму.  Урізноманітнили та прикрасили своїм виступом гості - гурт української пісні «Щедрик» та солісти Побузького міського Будинку культури «Металург» Голованівського району, керівник Світлана Торпан.

Жителі  Червоненського старостинського округу теж мали змогу долучитись до святкування Івана Купала. Зокрема, в с. Вікнина відбулись обрядове дійство та святкова концертна програма за участі творчих колективів та солістів філії комунального закладу «Центр культури та дозвілля», а також аматорського вокального дуету «Квітки».  В селі Червоне пройшла концертна програма за участі  фольклорного колективу «Кумоньки», вокального гуртка «Солісти, дуети», драматичного гуртка «Прем’єра», хореографічного колективу «Драйв». Берестягівською філією проведено святковий концерт з театралізованим дійством , конкурсами та дискотекою.

У Солгутівському старостинському окрузі: с. Солгутове(5 липня) та с. Соломія(7 липня) організовано театралізовані дійства, концертні та розважально-ігрові програми, а по закінченню свята – танці.

У Мощенському старостинському окрузі філією комунального закладу «Центр культури та дозвілля» проведено святкову концертну та конкурсно-розважальну програми та запалено купальське багаття. В селі Долинівка відбулося народне гуляння за участю фольклорного колективу «Вербиченкька», хореографічного колективу «Сонечко», дуету «Рута» та вокального тріо «Барвінок», запалено купальське вогнище.

В Хащуватському старостинському окрузі відбулось святкування на березі річки Південний Буг в селі Бугове. В святковій концертній програмі взяли участь солісти: Ірина Усатюк, Інна Довгошея, Інна Вдовиченко; хореографічний колектив «Денс тайм», вокальний ансамбль «Господині», «Світанки над Бугом». Цікавими інсценізаціями порадували публіку  Водяний, мавки та русалочки. Для дітей проведено конкурсно-розважальну програму.