В ГАЙВОРОНІ З’ЯВИЛАСЯ АЛЕЯ МАГНОЛІЙ

Їх привезла та подарувала місту від імені Народного депутата України Олеся Довгого його помічник-консультант Анна Трубаченко.

Ідея створити таку собі магнолієву карту України, висаджуючи алеї магнолій, з’явилася у депутата давно і він уже активно впроваджує її на своєму 102-му окрузі на Кіровоградщині, даруючи саджанці магнолій містам і селам свого округу. Отримавши схвальні відгуки від жителів громад, було прийнято рішення поширити цю акцію на всю Кіровоградську область.  Раніше алеї магнолій з’явилися у Світловодську, Знам’янці, Онуфріївці, Олександрівці та інших містах і селищах області.

Міський голова Роман Волуйко з Анною Трубаченко, першим заступником міського голови Ігорем Ковердягою, заступником Юлією Пошенко висадили 15 саджанців магнолії сорту Генрі Керн в парку Перемоги, вздовж вулиць Василя Стуса та Великого Кобзаря, створивши в місті ще одну прекрасну алею, яка наряду з кленовою алеєю Свободи та алеєю сакур має всі шанси стати однією з візитівок Гайворона.

Сподіваємось,  гайворонці гідно оцінять нову алею, доглядатимуть і берегтимуть ці чудові квітучі деревця.