МАМИНА ВЕСНА

  • 428

Фото без опису

За ініціативи громадської організації «Культурно-спортивне об’єднання інвалідів» м. Житомира та за підтримкою Гайворонської міської ради, Гайворонського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки з 9 по 10 липня 2021 року в Гайворонській міській територіальній громаді проходить 113 Всеукраїнський мистецько-соціальний захід «Мамина весна». Метою заходу є вшанування  пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, виховання шанобливого ставлення до матерів воїнів, патріотичне виховання молоді на прикладах захисників, які віддали життя за Україну.

В рамках проведення заходу 9 липня о 15.45 відбудеться урочиста хода та мітинг, покладання квітів до пам’ятного знаку захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

В цей день о 21.00 на березі Південного Бугу, біля міського пляжу, проводиться акція вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО «Запали свічку».

10 липня в міському Центрі культури та дозвілля з 11.00 буде відбуватися відкриття VII Всеукраїнського фестивалю естрадної пісні для матерів загиблих захисників України.

Запрошуємо всіх мешканців громади долучитися до заходів,  щоб віддати дань тим, хто загинув за Україну та висловити підтримку їхнім матерям, сім’ям, рідним та побратимам!

             Герої живі, поки жива пам’ять про них!