СПОРТИВНА ГРОМАДА

Фото без описуФото без опису

З 2 по 4 липня у місті Києві відбулися Всеукраїнські зональні змагання серед юнаків та дівчат 2005-06 та 2007-08 рр.н. командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР. Традиційно, наші дівчата знову з медалями. Молдованова Аліна в каное-одиночці на дистанціях 200 та 500 метрів виборола другі місця, Герасимович Катерина в каное-одиночці на дистанції 200 м - 3 місце і в каное-двійці на дистанціях 200 та 500 метрів з Озерянською Оленою зайняли також другі місця. Таким чином дівчата продовжать боротьбу на фінальних змаганнях командного чемпіонату України, який відбудеться в місті Умань 22-25 липня. Вітаємо з перемогою та бажаємо завжди проявляти себе так само впевнено, рішуче, сміливо й гідно!