РЕЙДИ-ПЕРЕВІРКИ ЗАЙНЯТОСТІ НЕПОВНОЛІТНІХ У ВЕЧІРНІЙ ТА НІЧНИЙ ЧАС

У п’ятницю, 25 червня, службою у справах дітей Гайворонської міської ради спільно з працівниками  відділення  поліції №1 міста Гайворона Голованіського РВП ГУНП  Кіровоградській області проведено рейд-перевірку зайнятості неповнолітніх у вечірній та нічний час у місцях, де найчастіше збирається неповнолітня молодь нашої громади.

Такі заходи не мають на меті обмежити права дітей, а лише обмежити можливість впливу на них негативного та небезпечного середовища. Це ефективна можливість попередження злочинності як з боку дітей, так і проти них. Під час рейду правопорушень не виявлено, але вважаємо за необхідне акцентувати увагу, що саме батьки несуть персональну відповідальність за належне виконання конституційних обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.