МАНДРУЙ КІРОВОГРАДЩИНОЮ

24 червня в конференц-залі ПАО "НВП"Радій" міста Кропивницький відбувся І обласний туристичний Форум "Внутрішній та в'їзний туризм. Реалії та можливості сьогодення. Перспективи розвитку". Учасниками цього цікавого заходу стали і наші представники громади - заступник міського голови Юлія Пошенко та начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини Алла Соболенко.

У трьох панельних дискусіях були обговорені актуальні питання щодо створення інфраструктури та умов для розвитку туризму на Кіровоградщині. Спікери форуму піднімали проблеми законодавчого та правового регулювання сфери туризму, презентували успішні туристичні кейси Кіровоградщини на прикладі парку-готелю "Скіфія", ферми та сироварні "Лісова коза", засновників бренду "Бджола і Ше", ініціаторів проектів "Велокроп", " KropRiverTour" та ін. Корисною та змістовною стала дискусія навколо проблеми діджиталізації та цифрової трансформації туристичної галузі. Форум став першою регіональною туристичною платформою, направленою на розвиток туризму в Кіровоградській області, розкриття культурно-туристичного потенціалу кожної громади Кіровоградщини.