Безробітним Кіровоградщини пропонують долучитись до соціальної сфери

  • 328

Фото без опису


Стань фахівцем соціальної сфери за сприяння служби зайнятості
Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно отримати освіту

соціального робітника

Соціальний робітник – професіонал, який виконує комплекс робіт щодо догляду за особами з інвалідністю та самотніми непрацездатними громадянами похилого віку. Соціальний робітник забезпечує ведення домашнього господарства, організацію надання комунальних послуг. Знає основи дієтології та приготування став та основи надання долікарської допомоги, санітарії, гігієни, правила етики, правила охорони праці та безпечного ведення робіт у домашньому господарстві.

Якщо Ви хочете працювати за даною професією, але у Вас немає відповідного фаху – служба зайнятості готова Вам допомогти.
У червні поточного року обласний центр зайнятості має можливість навчити бажаючих отримати професію «Соціальний робітник» на базі Донецького центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Фактична адреса навчального закладу – м. Краматорськ. Навчання розпочинається 17 червня. Термін навчання – 8 місяців.
Умовами до направлення на навчання є:

  •  повна або базова загальна середня освіта;
  •  вік особи не менше 18 років;
  •  медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінено. За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості зателефоном 0(522) 32-13-28.
Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут:
https://cutt.ly/JeLGmou.
Відділ організації профнавчання Кiрoвoгрaдcькoгo