НА МОСТУ У ХАЩУВАТОМУ ТРИВАЄ ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ

Неодноразово міська влада піднімала питання  вкрай важкого стану мосту через Південний Буг у Хащуватому. Депутати міської ради виїжджали на міст комісією, звертались до обласної держадміністрації, до Служби автомобільних доріг до різних міністерств і відомств із закликом провести відповідне обстеження споруди і провести ремонт.
І звернення громади були почуті, невдовзі представники Служби автодоріг в Кіровоградській області приїздили на міст і під час зустрічі з керівництвом громади пообіцяли провести поточний ремонт.

Фото без описуЦими днями підрядна організація ТОВ «Гранбуд лідер» розпочала роботи з поточного ремонту мостової споруди, зокрема дорожнього покриття.
Як повідомив начальник дільниці підприємства Юрій Дігтяренко, дорожники уже провели розчистку водовідвідних каналів, які були замулені і пошкоджені. А зараз дорожники взялись за ремонт деформаційних швів на мосту. Також буде проведено поточний (ямковий) ремонт асфальтного покриття мосту.