ПРАВА ДОНОРІВ В УКРАЇНІ

Фото без опису18 червня працівники КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» спільно з бюро безоплатною правовою допомогою провели семінар «Права донорів в Україні» для тимчасово безробітних, які перебувають на обліку в Гайворонській районній філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Начальник відділу «Гайворонського бюро правової допомоги» Голованіського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Максим Гайдей та зав. відділом обслуговування КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» Гайворонської міської ради - Оксана Березовська розповіли, що донорство крові є важливою частиною Фото без описусистеми охорони здоров’я кожної країни. Переливання компонентів крові є невід’ємною складовою хірургічних операцій. Кров використовують під час лікування від анемії, деяких видів раку та інших недуг, а також потрібна людям, які травмувалися внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, нещасних випадків, стихійних лих тощо. Спеціалізовані заклади щодня мають заготовляти кров для забезпечення нею пацієнтів. Які ж права мають донори в Україні, хто ними може стати й на які гарантії розраховувати дізналися учасники семінару. Присутні переглянули пізнавальні та корисні відеоролики з даної теми та по за вершенню заходу отримали інформаційні буклети, флаєри про роботу безоплатної правової допомоги і КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека».