ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ВІЙНИ
Сьогодні в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Дата вибрана не просто так - 22 червня війська фашистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території.
Вранці 22 червня 1941 року відбулося бомбардування Києва.
День пам’яті засновано указом президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, також Верховна рада запровадила всеукраїнську хвилину мовчання у цей день.
Щорічно 22 червня відбувається приспущення державного прапору України з чорними стрічками на будинках та спорудах органів та установ державної влади.
В Гайворонській громаді сьогодні і також відбуваються пам’ятні заходи. Зокрема керівництво Гайворонської міської ради, колектив працівників органу самоврядування, небайдужі гайворонці сьогодні зібрались в сквері Перемоги міста, щоб у всеукраїнській хвилині пам’яті вшанувати пам’ять жертв війни. В знак пам’яті до меморіалу поклали живі квіти. Пам’ятні заходи сьогодні також проводяться і в інших населених пунктах громади.