МІЖРЕГІОНАЛЬНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ТУРНІР З БАСКЕТБОЛУ 3Х3 "L5"

В суботу, 19 червня, стартував міжрегіональний аматорський турнір з баскетболу 3х3 «L5» (Ліга п’яти міст) серед чоловічих команд. В лізі братимуть участь 5 команд з Кіровоградської (м.Гайворон, та смт. Завалля) та Вінницької областей (м. Бершадь, м. Ладижин та смт. Тростянець). Турнір проходитиме в п’ять турів, в кожному, з яких команди зіграють між собою по колу.

Якщо якась із команд не зможе прийняти участь в одному з етапів вона зможе зіграти пропущені матчі в наступних турах.

В першому турі, команда Гайворонської територіальної громади БК «Гайворон» виборола почесне I місце та набрала 8 очок.

Турнірна таблиця після І туру виглядає так:

1 місце- БК «Гайворон» ( 8 очок)

2 місце - БК «Бершадь»( 7 очок)

3 місце- Z-City ( Завалля) ( 6 оч)

4 місце- Тростянець ( 5 очок)

5 місце- ДЮСШ Гайворон ( 4 оч)

6 місце- Ладижин

Наступний етап відбудеться 10 липня 2021 року у смт. Тростянець.

Вітаємо з перемогою та бажаємо командам представникам м. Гайворон в наступних етапах проявити себе впевнено, рішуче та достойно.