Оголошення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статей 9, 13 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" Гайворонська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Гайворонської міської ради "Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг, які можуть надаватися комунальним закладом "Центр культури і дозвілля" Гайворонської міської ради, комунальним закладом "Гайворонська міська публічна бібліотека" Гайворонської міської ради, комунальним закладом "Гайворонський краєзнавчий музей" Гайворонської міської ради".

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Гайворонської міської ради https://haivoron-miskrada.gov.ua в розділі - регуляторна політика

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою:

26300, м. Гайворон, вул. В. Стуса, 30, або на електронну адресу: haivoron_miskrada@i.ua