ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ
Вчора, 1 червня до Дня захисту дітей, на території громади працівниками культури було проведено низку розважальних заходів для підростаючого покоління.
ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ:
Вчора, 1 червня до Дня захисту дітей, на території громади працівниками культури було проведено низку розважальних заходів для підростаючого покоління.
ЧИТАЙТЕ НАС ТАКОЖ:
Забулись пароль? Система відновлення пароля
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Вже зареєстровані? Увійти