ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ 17-го ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ім. М.Ф. Жидельова "СВІТ ПІДВОДНИХ ФАНТАЗІЙ"

26 травня журі конкурса в складі начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської міської ради Соболенко Алли Анатоліївни , заслуженого майстра народної творчості України Григорія Пилипишина, самодіяльного художника Володимира Ратушняка, художника-оформлювача Сергія Осадчука, самодіяльної художниці Лариси Смоковенко, самодіяльної художниці Тетяни Железняк визначило шістьох призерів.

Їх імена та назви робіт:

- Віолета Шульга з роботою «Легенда підводного царства»;

- Злата Барабаш з роботою «Світ підводних фантазій»;

- Тріфон Грубань з роботою «Сон»;

- Юлія Дубінська з роботою «Зустріч»;

- Кароліна Паламарчук з роботою «До сонечка»;

- Каріна Дорош з роботою "Дельфіни"

Всі учасники конкурсу будуть відмічені дипломами.

Призери отримають нагороди та відзнаки під час святкування Міжнародного дня захисту дітей 1-го червня 2021 року.

Запрошуємо відвідати виставку робіт учасників конкурсу, котра експонується в фойє Центру культури та дозвілля. Виставка буде діяти протягом літа, тож ви матимете вдосталь часу аби насолодитися чудовими роботами юних художників.