ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ!

Гайворонська міська рада інформує, що з червня 2021 року розпочинається оздоровча кампанія дітей, що проживають на території Гайворонської міської територіальної громади. Оздоровлюються діти пільгових категорій громадян:

. діти-сироти;

· діти, позбавлені батьківського піклування;

· діти учасників бойових дій АТО/ООС;

· діти із малозабезпечених сімей;

· діти із багатодітних сімей.

З питань направлення дитини в оздоровчий табір необхідно звертатися до відділу соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров'я Гайворонської міської ради (каб. № 3, каб. № 18) з наступними документами:

- заява від батьків або осіб, що їх замінюють (за встановленою формою);

- 2 копії свідоцтва про народження дитини та 2 копії документа, що підтверджує статус дитини (копії приймаються при наявності оригіналів), а саме:

- для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – копія документа, що підтверджує статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування (рішення виконкому про надання статусу дитині);

- для дітей із малозабезпечених сімей – довідка про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- для дітей із багатодітних сімей – копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї та довідка з місця проживання про склад сім’ї.

- для дітей, батьки яких є учасниками бойових дій АТО/ООС-копія посвідчення учасника бойових дій.

Вікова категорія: від 7 до 18 років включно.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в оздоровчій кампанії.