ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ ВІДКРИТИЙ ТУРНІР ПО ТРАДИЦІЙНОМУ КАРАТЕ "NIKA OPEN CUP ODESA 2021"

22 травня в Одесі пройшов перший відкритий турнір по традиційному карате "Nika Open Cup Odesa 2021", в якому взяли участь спортсмени з 8 областей в складі 10 команд та 200 учасників. Місцем проведення стала школа традиційного карате «Окінава-Одеса».

Команда Гайворонщини завоювала 23 нагороди!

1 МІСЦЕ: Казмазовскій Максим (куміте), Гладик Роман (куміте), Нижник Едуард (куміте).

2 МІСЦЕ: Кравець Михайло (ката і куміте), Василевська Дар'я (куміте), Мельник Тимур (куміте), Нижник Едуард (ката), Бардаш Тетяна (ката і куміте), Помогайбіс Ліза (куміте).

3 МІСЦЕ: Мельник Кіра (ката і куміте), Ліщук Євген (куміте), Понікарчук Павло (ката), Бойко Максим (ката і куміте), Красовський Віталій (куміте), Костюк Олексій (ката), Маслюченко Кирило (ката), Костюк Дмитро (куміте), Данішевський Олександр (ката), Сіденко Дар'я (ката).

4 МІСЦЕ: Злагоднюк Єлизавета (ката), Данішевський Олександр (куміте), Гризан Микола (ката).

Наполегливість, воля до перемоги та бажання бути найкращими – це те, що завжди характеризувало і є провідною якістю спортсменів.

Бажаємо нових досягнень, успіху і легких тренувань. Нехай працьовитість і завзятість завжди приносять бажаний результат і виводять на вищий рівень.