ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вже взавтра, 25 травня 2021 року, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови в смт. Голованівськ на базі Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградської області за адресою: смт. Голованівськ, вул. Міклея, 5.

В тестуванні з англійської мови візьмуть участь 18 випускників закладів освіти  Гайворонської міської територіальної громади.

Шановні випускники! Обов'язково перевірте наявність документів – запрошення-перепустка, сертифікат, документ, що посвідчує особу.

А також подбайте про засоби особистого протиепідемічного захисту, наявність масок, антисептиків для рук та забезпечте себе негазованою питною водою.

Перевезення  випускників здійснюється шкільним автобусом за кошти відділу освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради.

Відправлення автобуса  з території міжшкільного навчально-виробничого комбінату о 8.30 годині ранку 25 травня 2021 року. Будьте пунктуальні, не запізнюйтеся.

Бажаємо успіхів та відмінних результатів!

КУ "Гайворонський центр

професійного розвитку

педагогічних працівників"                                                                                          Галина Гончарук