ТЕРМІНОВА ДОПОМОГА ЛІКАРНІ

У період пандемії багатьом хворим на коронавірусну інфекцію життєво необхідний кисень. На жаль, останнім часом заклади охорони здоров’я відчувають напругу в його постачанні. КНП «Центральна міська лікарня» висловлює щиру подяку Бендяку Валерію Никандровичу за надану матеріальну допомогу в розмірі 5 200 гривень для закупівлі кисню для кисневих концентраторів та Сироті Юрію Васильовичу за вкрай необхідну допомогу 10 000 гривень на придбання штативів та мішків АМБУ. Ми безмежно вдячні за готовність підтримати лікарів у нелегкій боротьбі за здоров`я та життя кожного громадянина нашої країни. Ваша підтримка у цей нелегкий час дуже важлива! Вона свідчить про Ваше розуміння масштабу проблеми та за те, що не залишаєтесь осторонь проблем. Ви є прикладом активної громадянської позиції для інших! Ми Високо цінуємо Ваш внесок — він може реально і суттєво підтримати багатьох людей.

КНП «Центральна міська лікарня» Гайворонської міської ради