На Кіровоградщині цьогоріч громадяни отримали майже 30 тисяч адмінпослуг

  • 577

Фото без опису

За січень-квітень 2021 року державні кадастрові реєстратори Кіровоградської області спрямували до загального фонду місцевих бюджетів понад 1 мільйон грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 972,58 тис. грн отримано за надання 8569 відомостей з Державного земельного кадастру (ДЗК) у формі витягів про земельну ділянку. Ще 37,79 тис. грн надійшло за надання 555 викопіювань з Публічної кадастрової карти. За виправлення 226 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, допущених не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджет поповнено майже на 66,69 тис. гривень.

Загалом цьогоріч Головне управління Держгеокадастру у Кіровоградській області надало населенню 29 477 адмінпослуг, із яких 20 010 — громадяни отримали на безоплатній основі. Серед них найбільшою популярністю користуються послуги з державної реєстрації земельної ділянки (14 463).

Довідково.

 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.