ЧЕРЕЗ МОПЕД ЛЕДЬ НЕ ПОТРАПИВ ЗА ГРАТИ

  • 452

#ВідновнеПравосуддя

?????? Десятикласник Микола має значні досягнення у ???? спорті — професійно займається бойовим самбо та дзюдо, чемпіон області та посідає ????призові місця в Україні. Батьки ним пишаються. Усе було чудово, поки одним необачним вчинком хлопець ледь не перекреслив свої перемоги.

Якось товариш Миколи похизувався перед ним новеньким ????мопедом, який отримав у подарунок від батька. Мопед був — просто мрія, та Микола знав, що найближчим часом йому такий не отримати.

Він попросив товариша дати покататись. Той погодився, але Микола сів на транспорт і втік ???????, чим вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.289 Кримінального кодексу України — незаконно заволодів транспортним засобом.

? Максимальне покарання за цією статтею передбачає обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

???? Під час досудового розслідування прокурор запропонував Миколі взяти участь у проєкті «Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення», що реалізується на базі системи безоплатної правової допомоги.

???? Що може передбачати участь у програмі та чим завершилася ця історія — читайте за посиланням: https://cutt.ly/qbTfh5l

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid

#Медіація