Кіровоградська область

ПАМ'ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!

Дата: 09.05.2021 12:47

9 травня Україна традиційно вшановує 76 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Для усіх поколінь ці дні є особливими – це і радість перемоги, і гіркота втрат. Мільйони наших співвітчизників залишилися на полях жорстоких битв за найсвятіше – заради вільного та щасливого майбутнього рідної землі та своїх нащадків. Ми завжди будемо пам’ятати подвиги наших дідів і прадідів.

У цьому році у зв’язку із карантинними обмеженнями традиційні заходи із покладанням квітів пройшли без масового скупчення. Представники міської ради та депутатського корпусу, а також працівники культури та жителі громади поклали квіти до пам’ятників, віддавши шану загиблим у Другій світовій війні. Також наголошуємо, що охочі можуть вшанувати пам’ять полеглих земляків покладанням квітів до меморіалів та хвилиною мовчання у зручнии? для нього час.

Сьогодні вшановується пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підкреслюється солідарність та бойове братерство усіх Об’єднаних Націй, як держав, так і бездержавних тоді народів.

Пам’ятаємо. Перемагаємо!