ПАМ'ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!

Дорогі ветерани, діти війни та мешканці Гайворонської  громади!

Від імені міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто вітаю вас із 76-ю річницею Перемоги над нацизмом!

Страшною трагедією для українців стала Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Народ, який захищає свою державу, свою землю – не зламати, а пам’ять є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

У ці дні ми з особливим почуттям вдячності вшановуємо наших ветеранів: учасників бойових дій, партизанів, бійців трудового фронту, усіх, хто пережив біль Батьківщини в окупації і у полоні, людей, дитинство яких припало на воєнні роки.

Вклоняємося сьогодні і нинішнім захисникам Вітчизни, які в складний для країни час своїми помислами і діями утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі, відстоюють дорогоцінний мир на рідній землі. Низький уклін вам за вашу мужність, стійкість і відвагу!

Честь і слава вам, захисники Вітчизни! За те, що вистояли, вижили, перемогли. За те, що відбудували нашу країну.

Ви – наша гордість і наша слава. Ваші знання і досвід, ставлення до ратного і громадського обовязку – це високий взірець для наслідування.

Мирного неба, ясного сонця, добробуту нашій Україні!

Памятаємо. Перемагаємо!

З повагою, міський голова                                                                          Роман Волуйко