ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2021

Фото без описуНезабаром для випускників 11 класів розпочнеться основна сесія ЗНО. Першим предметом, який будуть здавати наші випускники – це хімія. Іспит з цього предмету відбудеться 21 травня. Потім, 25 травня буде проведено ЗНО з англійської мови, 28 травня – з математики, 01 червня – з  української мови та літератури, 04  червня – з історії України, 07 червня – з фізики, 10 червня – з біології, 15 червня – з географії. На інформаційних сторінках учасників ЗНО розміщено перепустки, де вказано місце проведення іспиту з обраних предметів. У цьому році на території закладів освіти Гайворонської міської територіальної громади не буде проводитися ЗНО, а найближчі пункти тестування розташовані на території Благовіщенської міської територіальної громади та Голованівської селищної громади.

Особи, які з поважних причин не змогли зареєструватись для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, зможуть зареєструватись для участі в додатковій сесії ЗНО. Реєстрація триває з 6 до 18 травня. Подати реєстраційні документи для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання зможуть категорії осіб, які:

- брали участь в антитерористичній операції та / або у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях і не зареєструвалися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні в основний період реєстрації;

- належать до категорії осіб із неконтрольованих територій;

- мають проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації;

- проживають (перебувають) на території, на якій в основний період реєстрації було встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;

- за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах.

Результати ЗНО будуть розміщені на персональних сторінках учасників ЗНО до 30 червня 2021 року.

Бажаємо всім нашим випускникам здати ЗНО на високі бали. Нехай всі вступлять на навчання до закладу вищої освіти їх мрії!