БАЛИЦЬКИЙ ГРИГОРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Народився 12 березня 1906 р. в с. Берестягах. Закінчив сільську школу, Всеукраїнський інститут комуністичної освіти у м. Харкові.Працював заступником директора обласної бібліотеки ім. Короленка в м. Чернігові, завідуючим відділом обласної газети "Більшовик", заступник завідуючого загальним сектором Чернігівського обкому КПУ.

У 1942-1944 рр. — командир партизанського загону Чернігівського партизанського з'єднання. Разом з бойовими друзями пустив під укіс 134 ворожі ешелони. 7 березня 1943 р. йому присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Польський уряд нагородив його Золотим Хрестом. По війні працював у партійних органах.

Автор книг "Війна вночі", "Вибухи гримлять на Волині", "Біля радіоприймача", "Короткі спогади".

Помер 6 грудня 1989 р. Похований у Кіровограді.