ЗВІТ ПРО ВИКОНАНУ РОБОТУ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА БЛАГОУСТРОЮ ГРОМАДИ

Дбати про чистоту населених пунктів Гайворонської територіальної громади стало доброю традицією, адже благоустрій це візитна картка любого населеного пункту.

В рамках місячника благоустрою та підготовки до Великодніх свят апаратом міської ради, працівниками культури, освіти, медицини, соціальних служб КП «Гайворонський комунальник», працівниками з благоустрою, що працюють на території міста та в старостинських округах проводилась робота по приведенню територій громади в належний санітарний стан. Висловлюємо  подяку  суб’єктам підприємницької діяльності усіх форм власності, бюджетним установам та мешканцям територіальної громади,  котрі  взяли активну участь в даній акції.

Виконано роботи з освітлення вулиць в с. Червоне.

Завершено ремонт пам’ятника жертвам Голодомору, що в с. Вікнина.

Завезено 140 тон піску на території кладовищ м.Гайворона та старостинських округів.

Спільно з працівниками відділу ЖКГ, інспектора з благоустрою проведена робота з населенням по заключенню договорів на вивіз ТПВ.

Встановлено баки для роздільного збору побутових відходів на території КЗ «Гайворонський ліцей №1».

Здійснено прибирання територій громади.

Пофарбовано сходи на Солгутівську гору.

Замінені лампи на вулицях міста, наведено лад в парках, прибрана паросль, буряни та листя.

Проводиться ремонт дитячих майданчиків.

Висаджено велику кількість саджанців та засіяно газонні клумби

Виконувались роботи з очищення каналізаційного колектору та каналізаційних ям по пров. Виноградному (300м)

Продовжуються роботи з ямкового ремонту та зачистки прибордюрної частини вулиць.

Надіємось, що чистота та порядок територій буде підтримуватись і надалі.