СВЯТКУЄМО РАЗОМ!

Фото без описуВід сьогодні та до кінця Великодніх свят на площі Шевченка (біля приміщення Центру культури та дозвілля (колишній районний Будинок культури) діє виставка Писанок. На експозиції представлено дев'ять великих писанок створених в різних стилях, розмальованих дітьми та місцевими художниками-ентузіастами.Фото без опису

Також на виставці встановлені Великодні дерева, про які повідомлялось раніше! У будь-який час, кожен бажаючий може прийти із писанкою (традиційною, декоративною, паперовою, зробленою з різних матеріалів) та прикрасити нею дерево. Це привід для батьків зробити писанку зі своїми дітьми, провести разом час та прийти на площу, аби разом почепити її на дерево. Разом ми створимо символ свята, який додаватиме святкового настрою, згуртує громаду, покаже, що разом, об'єднавши зусилля, ми можемо робити місце нашого життя кращим та гарнішим.

Всіх хто буде присутній на виставці закликаємо бути відповідальними і дотримуватись карантинних норм та обмежень.