ПАСХАЛЬНИЙ СИМВОЛ

29 квітня, напередодні Великодніх свят, у КЗ «Гайворонська міська публічна бібліотека» для студентів групи Е-191 Гайворонського політехнічного коледжу відбувся майстер-клас «Пасхальний символ».

Бібліотекарі підготували учасникам заготовки великодніх, та розповіли і показали сам процес виготовлення, а далі всі залюбки створювали свою оригінальну сувенірну писанку.

Під час майстер-класу студенти переглядали цікаві відеоролики про святкування та традиції Великодня в Україні та світі. Виявляється, щоб створити оригінальні святкові прикраси потрібно зовсім небагато часу, кольоровий фетр, різноманітні бусинки, ножиці, клей і найголовніше – бажання та фантазію.

Прикраси зроблені власноруч, вийшли дуже милі та зворушливі, деякі з них прикрасять Великоднє дерево, яке розміщене біля Центру культури та дозвілля (колишній районний Будинок культури) міста Гайворона.