ВИСТАВКА ВЕЛИКОДНІХ ПИСАНОК

Фото без описуВ рамках Великодніх свят, на площі Шевченка (біля приміщення Центру культури та дозвілля (колишній районний Будинок культури) в період 30 квітня – 7 травня буде організовано ВИСТАВКУ ВЕЛИКОДНІХ ПИСАНОК.

Мета виставки: підтримка і популяризація українських народних традицій, сприяння розвитку народного мистецтва на прикладі феномену писанок. Сьогодні писанку вважають одним із найголовніших надбань української культури. Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя й птахи, і засіяне поле – усе це вимальоване в певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.

На виставці писанок будуть представлені роботи викладачів гуртків та дітей в найрізноманітніших техніках.

Всіх хто буде присутній на виставці закликаємо бути відповідальними і дотримуватись карантинних норм та обмежень.