ГРАФІК ОСВЯЧЕННЯ ПАСХАЛЬНИХ КОШИКІВ В ЦЕРКВІ ТА ПО ВУЛИЦЯХ МІСТА

До уваги гайворонців!

У зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та щоб запобігти скупченню людей на головне Православне свято Світлого Христового Воскресіння священники Іоанно-Зачатівського храму міста Гайворон Української Православної Церкви, окрім освячення святкових кошиків біля храму також будуть освячувати Пасхальні кошики вулицями міста. Освячення кошиків біля храму Зачаття Іоанна Предтечі відбуватиметься з 04:00 год ранку в неділю 2 травня.

Освятити Пасхальні кошики можна і вийшовши на вулицю біля свого будинку в захисній масці дотримуючись соціальної дистанції в нижче зазначений час.

Графік освячення:

З 6:00 по 06:30 годину: мікрорайон П’ятихаток (вул.Чернишевського, вул.Новоселівська, вул.Лермонтова), вул.Київська, вул. Медична, вул.Івана Франка, вул.Гайворонська.

З 06:30 по 08:00 годину: мікрорайон Церкви та мікрорайон технікуму (вул.Некрасова, вул.Подільська, вул.Паркова, вул.Студентська, вул.Поштова, вул.Свободи, вул.Небесної сотні, вул. Великого Кобзаря(Воровського).

З 08:00 по 09:00 годину: мікрорайон Піски та мікрорайон Хлібзавода (вул.Пляжна, вул.Пісочна, вул.Івана Богуна) вул.Центральна (Куйбишева), вул. Пушкіна, вул. Воєводіна.

З 09:00 по 10:00 годину: мікрорайон Спецкар’єру (вул.Гірнича (Рози Люксембург)), пров. Базарний, вул.Перемоги, вул.Шевченка, мікрорайон Млина ( вул. Центральна (Куйбишева), вул. Підгірна (Свердлова), вул.Ташлицька, вул.Шевченка.

З 10:00 по 11:00 годину: вул. Руданського (Комунар), вул.Маяковського, вул.Галини Берізки, вул.Відродження, вул.Українська, вул.Грушевського, вул.Незалежності, вул.Струньківська.

При очікуванні священника потрібно не допускати скупчень та виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров’я: одягати захисні маски та зберігати дистанцію.

Священники будуть рухатись тільки вулицями, які внесені в маршрут і прописані вище.