РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Фото без описуНещодавно підведено підсумки ХХІІ Всеукраїнського конкурсу Шевченківської поезії «Заповіт-2021», який проводився в режимі онлайн. У конкурсі взяли участь 589 учасників від навчальних закладів та студентських колективів із різних куточків України та Казахстану. Приємно відзначити, що й Гайворонська міська територіальна громада має переможців! Це учні КЗ "Хащуватський ліцей":

- Іванов Костянтин, Комунальний заклад «Хащуватський ліцей, поетичний гурток на громадських засадах «Кришталеві краплини-слова» (диплом І ступеня).

- Солодка Маргарита, Комунальний заклад «Хащуватський ліцей», поетичний гурток на громадських засадах «Кришталеві краплини-слова» (диплом І ступеня).

- Усатюк Ірина, Комунальний заклад «Хащуватський ліцей» (Зірка YouTubе ІІІ ступеня).

Вітаємо наших неперевершених учнів та їх вчителів з перемогою! Удачі вам та подальших успіхів!

Більш детальна інформація про конкурс розміщена за на сайті конкурсу: