БАТЬКІВСЬКИЙ ОБОВ'ЯЗОК- ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Робота з дітьми, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах є одним із пріоритетних напрямків роботи служби у справах дітей. Адже саме ці діти потребують сторонньої допомоги, бо найрідніші люди, їх батьки, не дбають про них, не намагаються створити належні умови для їх виховання, розвитку, навчання та лікування.

З метою перевірки умов проживання дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Гайворонської міської ради, стану виконання батьківських обов`язків, спеціалістами служби у справах дітей в квітні 2021 року було здійснено 32 рейди в родини, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку. За результатам перевірки складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками проведені індивідуально-профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей. Як свідчить практика, постійні рейдові заходи дають позитивні результати. Батьки, знаючи, що перебувають під постійним контролем, відчуваючи, що долею їх дітей постійно цікавляться, стають більш дисциплінованими, намагаються налагодити побут і зробити все можливе, щоб діти жили в гарних умовах.

Cлужба у справах дітей Гайворонської міської ради