НОВІ ПЕРЕМОГИ ЮНИХ СПОРТСМЕНІВ НАШОЇ ГРОМАДИ

• 391

Фото без описуФото без опису

На минулих вихідних учні КЗ "Гайворонська ДЮСШ" представляли нашу громаду на чемпіонаті України з традиційного карате серед усіх вікових груп та чемпіонаті області з веслування на байдарках та каное.

Чемпіонат України з карате відбувся в м. Кропивницький в період 23-25 квітня. Представники нашої спортивної школи протягом багатьох років беруть участь у змаганнях такого високого рівня і, як завжди, піднімаються на найвищі сходинки демонструючи всі свої уміння та всю красу виду спорту яким вони займаються.

Ката:

1 місце: Швець Д., Гайдюк Д.

2 місце: Тодораш А.,

3місце: Склярук А., Василевська Д.

Синхронне ката:

1 місце: Швець Д., Тодораш А., Бардаш Т.

2 місце: Гайдюк Д., Склярук А., Мельник О., Кривцов. Я, Білятинський М.,

4 місце: Кравець М., Могильчак Д., Маслюсенко К.

3 місце: Гайдюк Д., Василевська Д.

Також в змаганнях разом із учнями брала участь тренер-викладач Сідрова Г.Ю. яка зайняла 2 місце в синхронному ката.

Чемпіонат області з веслування відбувся в м.Умань в період 24-25 квітня це був Кубок Черкаської області на призи Олімпійського чемпіона А.І. Хіміча.

каное-двійка 200м. :

1 місце: Молдованова Аліна, Герасимович Катерина та Собко Андрій.

каное-двійка 500м. :

2 місце: Собко Андрій

Вялкін Вячеслав та Ляховський Євгеній здійснили перший старт у цьому сезоні та показали гарний результат зайнявши 5-ті місця. Вітаємо спортсменів та тренерів Рябова В.І. та Котову Г.Л. з вдалими результатами.

Вітаємо наших спортсменів з перемогами та бажаємо подальших успіхів!