РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Зараз ми наближаємось до важливого релігійного свята – Великодня. З урахуванням реальної загрози масового поширення коронавірусної інфекції серед мешканців громади через можливе нехтування священнослужителями та вірянами правил карантину , санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм,  Гайворонська міська рада закликає дотримуватися рекомендацій МОЗ щодо святкування Великодня.

Для церков:

• проводити богослужіння онлайн;
  • збільшити кількість сесій благословення (освячення) великодніх кошиків і зменшити їхню тривалість;
  • зафіксувати вхідні двері на територію і в приміщеннях церков у відкритому стані, щоб забезпечити циркуляцію повітря всередині приміщення;
  • встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням всередині храмів і забезпечити дотримання дистанції між вірянами на вулиці не менше 1,5 м.

Для вірян :

• відвідувати обряд благословення і освячення їжі рекомендується лише одній людині від домогосподарства, без сімейних відвідувань;
  • особам похилого віку та особам з хронічними захворюваннями рекомендується утриматися від відвідування храмів і освятити великодній кошик на свіжому повітрі біля церкви.

Також краще утриматися від святкових відвідувань родичів і друзів, щоб не наражати одне одного на небезпеку.

Ми маємо докласти спільних зусиль, щоб запобігти новим спалахам хвороби на території регіону!