ВШАНУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ

  • 368

Фото без описуСьогодні, 26 квітня Україна і світ відзначають 35 річницю трагедії на Чорнобильській АЕС.

З цієї нагоди відбулись урочисті заходи присвячені пам'ятній даті. Спочатку в приміщенні міської ради відбулась зустріч міського голови Романа Волуйка з ліквідаторами, які проживають на території Гайворонської міської територіальної громади. Пам'ять про загиблих ліквідаторів та тих, які померли внаслідок померлих від шкідливого впливу радіації було вшановано хвилиною мовчання.Фото без опису

У спілкуванні з учасниками зібрання міський голова наголосив на тому, що орган самоврядування і надалі буде перейматися проблемами ліквідаторів. Для цього розроблені і прийняті спеціальні програми. Щорічно здійснюється матеріальна підтримка.

Фото без описуЗ нагоди 35 річниці трагедії на ЧАЕС міський голова вручив пам'ятні медалі ліквідаторам – Віктору Бевзенку (Хащувате), Григорію Бевзенку (Гайворон), Василю Борлюкалу (Гайворон), Олегу Гриценку (Гайворон), Євгену Ільїну (Гайворон), Ігорю Карпіну (Гайворон), Олегу Масюкевичу (Хащувате), Петру Москальчуку (Казавчин), Валерію Насєнніку (Гайворон), Анатолію Поросюку (Гайворон), Михайлу Скрипнику (Гайворон), Петру Ткачуку (Гайворон), Анатолію Цимбалу (Гайворон), Володимиру Шослеру (Гайворон).

Після зустрічі усі присутні та небайдужі гайворонці прийшли у сквер Перемоги, щоб вшанувати пам’ять ліквідаторів квітами до меморіалу.