ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІІ АВАРІЇ НА ЧАЕС, ЖИТЕЛІ ГАЙВОРОНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Вшановуючи сумнозвісну 35-у – річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу у світі техногенну катастрофу.

Усвідомивши, чим насправді була та аварія на реакторі, схиляємося перед мужністю людей, які добровільно йшли на смерть у мирний час.

Завдяки героїзму, звитязі самовідданості пожежників і військовослужбовців, працівників будівельних і транспортних організацій, медиків вдалося загасити палаючий реактор.

Нинішнє і прийдешнє покоління назавжди залишиться у неоплатному боргу перед Вами, людьми, які ціною власного здоров’я і навіть життя захистили нас від страшної трагедії.

Щиро бажаю Вам здоров’я, родинного благополуччя, щастя і мирного неба!

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

З повагою, міський голова Роман Волуйко